Independent fan site, Philip Morris International Inc. did not authorize, take over the patronage, or otherwise endorsed it.

Seznam zemí, kde platí celoevropská záruka a reklamace IQOS v zahraničí, volejte domácí infolinku

Jste na dovolené nebo pracovní cestě v zahraničí a IQOS přestal správně fungovat? Reklamujte ho po dohodě s naší infolinkou. 

0

Jako každé elektronické zařízení, má i IQOS své vrtochy, bez mobilu nebo televize se snadno obejdete, ale někomu přijde i hodina bez nikotinu jako celý rok. Výrobce proto poskytuje nadstandartní podmínky záruky a IQOS mění na počkání bez větších obstrukcí. 

 

Platnost záruky na IQOS v zahraničí

Co ale dělat na cestách? Záruka platí i v zahraničí. Pokud jste v domácí zemi, stačí si najít nejbližší autorizovanou prodejnu v mapě na oficiálním webu nebo oslovit dealera. V zahraničí ale mapa často nefunguje na českém mobilu, zkuste se připojit z místní wifi nebo kontaktujte českou infolinku 00800 237 23 888, kde vám vyhledají nejbližšího prodejce. Podmínkou však samozřejmě bude, aby byl IQOS v navštívené zemi v prodeji. Seznam zemí kde je dostupný IQOS.

 

IQOS Centrum zákaznické péče 

bezplatná linka +800 2559 2559

pracovní dny 8:00 – 22:00 hodin

víkendy 10:00 – 20:00 hodin 

náhradní telefonní číslo v Evropě: +41 21 547 88 88

Kde jsou dostupné HEETS, kolik stojí a jaké mají příchutě v jiných zemích

Podmínky reklamace IQOS v zahraničí

Podmínky reklamace se ale mohou lišit stát od státu. Podle zkušeností členů naší Facebookové diskuze je stejně jako u nás kontrola závady různě přísná, setkat se můžete i s delší čekací lhůtou na výměnu nebo úplným zamítnutím. 

 

Pro reklamaci sebou nepotřebujete žádné doklady ani krabičku, stačí vadný díl, podobně jako u nás se nekontroluje ani registrace. 

Upravit

News

comments powered by Disqus