Independent fan site, Philip Morris International Inc. did not authorize, take over the patronage, or otherwise endorsed it.

Ruské náplně IQOS Parliaments Blue a Fresh mají jinou chuť než HEETS

V Rusku a na Ukrajině se doprodávají cigaretové náplně pod značkou Parliament, v Česku jsou občas k dostání na internetu. Jakou mají chuť, jaká je cena a kde je koupit? 

0

Cigaretové náplně Parliament jsou na českém internetu občas nabízeny ve dvou variantách, modré Blue a zelené Fresh. Jsou dovážené z Ruska nebo Ukrajiny, kde je jejich cena do čtyřiceti korun, u nás je seženete okolo 120-150 Kč.

Přehled všech příchutí HEETS, Marlboro a Parliament ve světě

Parliament je v zahraničí poměrně hodně oblíbená kvalitní značka, pro IQOS jsou nabízeny s s částečně dutým filtrem a protože nejsou uvnitř obaleny slabou vrstvou hliníkové fólie jako HEETS, po dokouření má vnější papírek výrazné stopy po glycerinu (páře). Podle našich informací bude jejich výroba letos nahrazena stejnou značkou HEETS jako v Evropě. 

 

Parliament Blue

Modrá varianta je bez příchutě, středně silná, chuťově se dá zařadit přibližně mezi naše Yellow a Amber. 

 

Parliament Fresh 

Zelená varianta má výraznou příchuť mentolu, smíšenou s bonbónovou chutí mint. Jsou tedy více svěží než naše zelené Turquoise, ale zase ne tak silně mintové jako HEETS Blue z Polska.

 

Pokud máte zájem vyzkoušet zahraniční příchutě, přidejte se do specializované Facebookové skupiny HEETS, kde se uživatelé občas poskládají na dopravu a vyjedou do zahraničí pro ochutnávky. 

Tags: TRAVELING
Upravit

News

comments powered by Disqus