Independent magazine, Philip Morris Products S.A. did not authorize, take over the patronage, or otherwise approve it.

Lokalizovat - Kde koupit levně náhradní nový holder pro IQOS, poradíme nejvýhodnější nabídku

Pokud jste ztratili nebo vám byl ukradený holder a zůstala vám samotná dobíjecí základna IQOS, můžete si nahřívač pořídit nový, v nabídce jsou někdy i limitované edice. Není to ale příliš výhodné, poradíme vám výhodnější řešení. 

0

Zatímco při jakékoliv poruše i z viny zákazníka vám oba díly IQOS výrobce v rámci záruky zdarma vymění, ztráta holderu je nepříjemná věc. První, co člověka napadne je, kolik bude stát náhradní. Nový nahřívač pro IQOS 2.4 je v nabídce eshopu i na prodejnách za 890 Kč, pro IQOS 3 je cena stanovane na 990 Kč. 

A protože je cena poměrně vysoká, poradíme vám výhodnější řešení. 

Nahřívač IQOS v eshopu

Náhradní holder se dá v základních barvách White a Navy pro IQOS 2.4+ objednat v eshopu IQOS za 890 Kč. V nabídce bývají někdy za stejnou cenu i různé limitované edice, jsou ale většinou poměrně rychle vyprodané. Za nahřívač pro IQOS 3 v eshopu zaplatíte 990 Kč. 

 

Jak koupit nový holder levně

Druhou, a výrazně výhodnější variantou, je nákup celého nového zařízení IQOS. Zůstane vám náhradní dobíječka i čistící vajíčko, v balení budou i čistící tyčinky v hodnotě 100 Kč a přesto ušetříte.

 

Pokud využijete náš promo kód, můžete si koupit další IQOS s kartonem HEETS už od 190 Kč. O pomoc požádejte např. jiného kuřáka, který ještě není registrován. Pokud nemáte koho oslovit, kupte si druhé zařízení IQOS 2.4+ v eshopu za 1790 Kč s kartonem HEETS, nebo IQOS 3 s kartonem za 2790 Kč, i tak je to výhodnější.

Upravit

News

comments powered by Disqus