Independent fan site, Philip Morris International Inc. did not authorize, take over the patronage, or otherwise endorsed it.

Jak koupit IQOS 3 nejvýhodněji za 840 Kč v COMBO SET, pro nováčky navíc se slevou 300 Kč

Zní to neuvěřitelně, ale IQOS 3 můžete mít už za 840 Kč. A neregistrovaní dokonce za 540 Kč. Nevěříte? Jak ho koupit zjistíte z našeho návodu, bez manipulací a slev, pěkně přímo v obchodě nebo eshopu. 

0

S vánočními nabídkami se roztrhl pytel. Zatímco noví uživatelé dostanou IQOS 2.4 téměř zadarmo, pokud máte dostatek financí, můžete mít IQOS 3 za 840 Kč a pokud jste neregistrovaným uživatelem, dokonce za 540 Kč. 

 

IQOS COMBO SET se slevou a kartonem

Novinka před Vánoci zlevnila zatím pouze v nabídce eshopu, v IQOS Store a pop-up stáncích, za IQOS COMBO SET zaplatíte 4 190 Kč a ještě dostanete karton HEETS zdarma.

 

Koupit IQOS COMBO SET

 

IQOS COMBO SET obsahuje:

  • IQOS 3 (původně 2790 Kč)
  • IQOS Multi (původně 2450 Kč)
  • 10x HEETS (900 Kč)

Oba přístroje tedy po odečtení ceny kartonu vyjdou na 3290 Kč. A nyní je na vás, zda si je chcete oba nechat, nebo jeden z nich prodat a zlevnit si tak cenu druhého. 

  1. Chci si nechat IQOS 3? 3290 - 2450 = 840 Kč
  2. Chci si nechat IQOS Multi? 3290 - 1890 (cena po odečtení kartonu) = 1400 Kč

Cena je to samozřejmě přibližná, asi se vám nepodaří prodat druhé zařízení za plnou cenu, ale příliš slevovat nemusíte, o obě novinky je velký zájem. Pokud máte například kamaráda, který by si rád pořídil Multi, společným nákupem se můžete o slevu podělit. 

 

IQOS 3 za 540 Kč v COMBO SET

A pak je tu další sleva pomocí našeho promokódu. Pro nové neregistrované uživatele platí všechny informace z odstavce výše, ale při nákupu s naším kódem navíc obdrží slevový voucher na 300 Kč na nákup v eshopu. IQOS 3 tak náhle vychází na 540 Kč, Multi pak na 1100 Kč. 

Slevový kód:

Upravit

Related posts

Quick tutorial and useful tips, how to smoke HEETS correctly, how often you should clean holder

0

Přinášíme vám několik užitečných tipů, jak správně kouřit elektronickou cigaretu IQOS, jak správně a často čistit IQOS, co dělat, když jsou HEETS příliš tvrdé a netáhnou, jak správně nabíjet. Přečtete si užitečné tipy, jak často používat čistítko nebo lihové tyčinky. 

News

comments powered by Disqus