Independent fan site, Philip Morris International Inc. did not authorize, take over the patronage, or otherwise endorsed it.

IQOS má narozeniny! Do konce září 50% sleva na příslušenství, hledejte kód v emailu

Vybrané horní kryty holderu, heetelník, kožená pouzdra a další příslušenství si můžete pořídit k prvním narozeninám v České republice. Akce platí v eshopu a prodejnách IQOS.

0

Slavíme první narozeniny IQOS v ČR! Sleva 50% na vybrané druhy příslušenství platí od dnešního dne až do 30.9.2018 pomocí slevového kódu, který obdržel každý člen IQOS Clubu na svůj registrovaný email, pokud souhlasil se zasíláním marketingových informací. Nemáte svůj kód? Prohlédněte si složku Hromadné emaily nebo spam. 

 

Na které příslušenství se vztahuje sleva

S nákupem rozhodně neotálejte, skladové zásoby nebudou nekonečné a vzhledem k dlouhodobé velké poptávce zejména po heetelnících nelze očekávat dlouhou dostupnost, akce platí jen do yprodání zásob. 

  • Všechny IQOS dózy (heetelníky)
  • IQOS pouzdra všech barev
  • USB kabel, nabíjecí adaptér, IQOS čistítka a tyčinky
  • Vybrané barvy vrchních krytů (Turquoise, Rosso Corsa, Tiger Lilly, Iron, Blue, Marina, Red, Chime Grey, Hot Pink, Sage Green, Stone Blue, Piano Black).

Slevový kód můžete uplatnit pouze jednou na tři kusy příslušenství v IQOS prodejnách nebo eshopu.

 

Druhou oznámenou novinku jsme už prozradili s předstihem, Philip Morris oficiálně oznámil novou variantu HEETS Sienna, která bude dostupná koncem září. 

Upravit

News

comments powered by Disqus